tel. 013 463 23 98   mobil:  784 131 788       e-mail: nspj-sanok.pl

 

 

Wypominki 19.11.2018 r. Poniedziałek

  1. Drwięga Michał, Albina, Wawrzyniec, Franciszka, Franciszek, Anna, Marcin, Aniela, Jakub, Maria.
  2. Bolanowski Bronisław, Genowefa, Kuzianik Maria, Szymon, Otylia Widota, Władysława, Jan Lichtenberg, Zbigniew Widota, Roman Klasiński, Edward Biskup.
  3. Andrzejek, Adam, Helena, Marian Andrejkow, Aniela, Władysław, Halbtuch, Jan Sołtys, Przemysław Twardy, Ewa, Andrzej Pituch.
  4. Szczudlik Helena, Tadeusz, Tekla Michał, Stanisław, Rysz Kazimierz, Maria, Józef, Tutak Albina, Władysław, Eugeniusz, Kazimierz, Stanisław, Tadeusz, Celina, Szczepański Józio, Konrad, Mogilany Jadwiga.
  5. Mach Jan, Czesław, Władysława, Ignacy, Czaja Stanisław, Marian, Mazur Józef, Jan, Antonina, Zofia.
  6. Daszyk Teofil, Paulina, Roman, Eugeniusz, Pudłowska Maria, Radwański Piotr, Maria, Adam, Kazimierz, Koliciecki Waldemar.
  7. Szczudlik Stanisława, Mieczysław, Paweł, Franciszka, Piotr, Marianna, Jakub, Katarzyna, Franciszek, Anna.
  8. Radzik Władysław, Helena, Stanisław, Katarzyna, Leon, Filipiak Józef, Maria, Jan, Lewandowski Władysław, Anna.
  9. Berger Stanisława, Zygmunt, Zenon, Wójcik Kazimierz, Kazimiera, Jasińska Zofia, Warcholak Grzegorz, Henryk, Maria, Wojciech, Tadeusz.
  10. Ernestyna, Stanisław Włodarczyk, Genowefa, Władysław Śmigiel, Marek Włodarczyk, Marcin Marcinik, Łukasz Zadylak.
  11. Barbara, Krystyna, Zofia, Anna, Józef Krystyńscy, Tekla, Tadeusz, Ireneusz Suszko, Helena, Ludwik Truszkiewicz, Sara Bajorek.
  12. Stanisław, Wenanty, Kazimiera, Jan, Genowefa, Katarzyna, Piotr, Józef, Tadeusz, Szymon, Daniel, Krzysztof, Ryszard, Karol, Aniela.
  13. Aniela, Maria, Janina, Marcin, Stefan, Agnieszka, Marcin, Zygmunt, Mieczysław.
  14. Piotr, Stefania, Edward, Witold Darobisz, Dominik, Helena, Jan, Aniela, Anna.
  15. Prusiecka Maria, Franciszka, Wojciech, Andrzej Jackiewicz, Prusiecka Franciszka.
  16. Maria, Wojciech Kordas, Czesława, Jan Kordas, Julia, Jan Filik.
  17. Władysław, Jaś Drąg, Aniela, Stanisław Hydzik, Bronisław Hydzik, Maria, Jan Biodrowicz.
  18. Zofia Czarnik, Anna Pidawska, Łucja Piotrowska.
  19. Bronisław Suwała, Janina, Marian Suwała, Kazimierz Piotrowski, Sebastian, Józef, Alicja, Bandorowicz, Adamski Stanisław, Katarzyna, Józefa.
  20. Kazimierz, Maria, Józef, Hieronim, Zofia, Władysław, Stefania, Teresa.
  21. Z rodziny Mołczan Robert, Henryk, Kazimierz, Waleria, Elżbieta, Adam, Józefa, Franciszek, Karol, Zygmunt, Artur.
  22. Z rodziny Drozd Anna, Weronika, Maria, Władysław, Mieczysław, Jan, Paweł, Katarzyna, Maria, Maria, Józef, Michał, z rodziny Chytła Katarzyna, Stanisław, Mieczysław, Eugeniusz, Roman, Maria, Wiesław, Tadeusz Pecka, Stefania Wdowiak, Janina, Kazimierz Zgliński, Janina, Józef Zięba, Maria Cyparska.
  23. Drwięga Helena, Józef.
  24. Grządziel Katarzyna, Bronisław.
  25. Drwięga Helena, Józef.
  26. Janina, Marian Niemiec, Helena Niemiec, Wilhelm, Jerzy Cichoń, Danuta Sewsienowicz, Anna, Michał Rudy, Bolesław Niemiec, Feliksa, Antoni Kosztyła, Stanisława, Feliks Kucharscy, Regina, Alojzy Smorul, Anna, Sieranka.
  27. Kazimiera, Tadeusz Garko, Maria, Tadeusz Trojanowscy, zmarłych z tych rodzin.
  28. Helena, Mikołaj Być, Krystyna Twardy, Teresa Suda, Eleonora, Maria, Jakub, Teofil Królicy, Teresa, Józef Chudyba.
  29. Władysława, Edward, Adam, Waleria, Franciszek Pieszczoch, Ludwika, Tomasz, Krzysztof, Władysława, Eugeniusz Króliccy, Jan Topór, Marian Owiecki, Agnieszka, Paulina, Władysław, Roch, Mindur.
  30. Eugenia, Józef Bar, Wiktoria, Maria, Jan Bar, Maria, Franciszek, Andrzej Kurkarewicz, Józefa, Władysława, Jan Pietrzkiewicz, Cecylia, Kazimierz Klekawka, siostry zakonne, Anatola i Hermina Smoleń oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Wypominki 20.11.2018 r. Wtorek

  1. Pelc Edward, Józefa, Jan, Zofia Nabywaniec.
  2. Stefan Maślaniec, Jan, Maria Krowiak, Jan Baran, Rudolf Makarowski, Adam Kall.
  3. Kowalscy Krystyna, Jan, Paulina, Jan, Stanisław, Stanisława, Maria, Jan, Ryszard Drwięga, Maria, Stanisław, Maria Cap.
  4. Maria, Michał Janowscy, Anna, Piotr Gacek.
  5. Z rodziny Żołnierczyków Józef, Michał, Maria, Jan, Aniela, Leokadia Zygmunt, zmarli z rodziny, ks. Pyś, ks. Pszon, ks. Andrzej Moskal.
  6. Stanisława, Władysław Wilk, Leokadia, Władysław Rosa, Feliksa, Józef Krokusz, Tadeusz Skorupski, Anna, Stanisław, Bolesław, Piotr Żołnierczyk, Agata Szabat, Zuzanna Robel, Maria Stryczek.
  7. Leszek Domaradzki, Korczyńska Stanisława, Korczyński Bronisław, Kazimierz.
  8. Magusiak Beata, Władysław, Maria, Gruszka Józef, Maria, Jan Kosztyła.
  9. Wanda, Tadeusz, Jan, Karolina, Maria, Michał, Jan, Aniela, Kacper, Alojza, Adam, Stanisława, Zbigniew, Franciszka, Władysław, Józef, Regina, Władysława, Franciszka, Józef, Magdalena, Helena.
  10. Z rodziny Drwięga Teresa, Michał, Zofia, Kazimierz, Piotr, Ryszard, Jan, Wiktoria, Tadeusz, Maria, Władysław, Janina.
  11. Mieczysław, Helena, Jakub Doskowski, Wiktor Spaliński, Mariusz Gefert, Helena, Wojciech Radwański.
  12. Maria, Józef, Stanisław, Maciej, Michał Żołnierczyk, Karolina, Antoni, Stefan Pielech.
  13. Koczwara Zofia, Tadeusz, Antoni, Jerzy, Janiszewska Stefania, Janina, Bolesław, Stec Katarzyna, Jan, Pawlik Maria.
  14. Rybczak Zofia, Ludwik, Marek, Zbigniew, Kołodziej Maria, Szymon, Stanisław, Tadeusz, Nieznańska Wiktoria.
  15. Jan, Maria, Helena, Janina, Leopold, Michał, Wilhelm, Adam, Michał, Orłowski Antoni, Janina, Wojciech, Anna, Mulka Józef, Andrzej, Maria, Roman, Jaworska Wiktoria, Romanek Wojciech.
  16. Maszakarian Elżbieta, Oktamber, Aniela, Astriab.
  17. Synuś Wiktoria, Jan, Emil, Czesława, Krzysztof.
  18. Rodzice Stanisława, Józef, bracia Józef, Antoni, bratankowie Tadeusz, Kazimierz, Ryszard z rodziny Krawiec, Irena, Jan, Eryka, Zbigniew z rodziny Żak, zmarli z rodziny Kurasz, Zakrzewscy, Pieślaków, Legutko, Regina Sawczak, siostry zakonne.
  19. Z rodziny Fąfarów, Mieczulskich, Wilczyńskich, Głodów, Rosłanowskich, Kazibaniczów, Mikrutów, Leszek Wilczek, Andrzej, Stanisław.
  20. Z rodzin Sierpińskich, Kurowskich, Skonieckich, Turzenieckich, Wiśniewskich, Parchytów.
  21. Jan, Tekla, Marian, Aniela, Helena.
  22. Eugeniusz, Agnieszka, Michał, Walter, Józefa, Józef, Lucyna, Zofia, Jan, Stanisława, Władysław, Rozalia, Teodor, Barbara.
  23. Bronisław, Stanisław, Maria, Paulina, Adam, Mirosława, Władysław, Janusz, Julian, Józef.
  24. Antoni, Józefa, Marcin, Wanda Kluska, Józefa Klepek, Zbigniew Kuzio, Roman, Ryszard Genowefa Wojtkowscy.
  25. Wiktoria, Andrzej Baran, Gizela Ozga, Waleria, Kazimierz, Stanisław, Maria, Zbigniew Wójcik, Janina, Czesław, Andrzej Mańko, Agnieszka, Helena, Michał Kluska, Katarzyna Chytła, Eleonora, Jan Prusieccy.
  26. Maria, Antonina, Tadeusz Radwańscy.
  27. Drwięga Marianna, Roman, Kazimierz, Tadeusz, Helena, Stanisław Hawak.
  28. Z rodziny Proćko Maria, Władysław, Bronisław, Stefan, Zdzisław, z rodziny Urban Stanisława, Franciszek, Tadeusz, Bronisław, z rodziny Wiśniewskich Marian, Janina, Jan, z rodziny Baran Anna, Paweł.
  29. Rolnik Janina, Stanisław, Kazimierz, Anna, Maria, Tadeusz, Władysław, Jan, Lidia, Helena, Ewa Januszek, Łakus Katarzyna, Piotr, Szczepanik Maria, Zygmunt, Krzywda Wanda.
  30. Julian Bury, Jarosława, Stanisław Tokarscy, Paulina Bury, Anna, Ludwik Florko oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Wypominki 21.11.2018 r. Środa

  1. Maria, Jan, Katarzyna, Stanisław.
  2. Anna, Józef, Jan, Michał, Piotr, Joachim, Wiktoria, Julian.
  3. Labas Aniela, Władysław, Duda Stanisław, Władysława, Wojciech, Jan Skiba.
  4. Irena, Jan Fedorońko, Józefa, Czesław Fugiel, Antonina Bargieł.
  5. Krystyna, Wiktoria, Władysław, Maria, Aleksandra.
  6. Magdalena, Józef, Marek, Urszula, Paweł, Mieczysław, Marian, Maria, Mikołaj, Michał.
  7. Joanna, Tomasz, Ania, Daniel, Krystyna, Jadwiga, Antoni, Urszula, Stanisław, Marek.
  8. Roman, Jan, Stanisław, Józef, Helena, Janusz, Bronisław, Wiesław.
  9. Dariusz, Andrzej, Henryk, Eugeniusz.
  10. Elżbietka, Marian, Maria, Kazimierz, Petronela, Władysław, Katarzyna, Feliks, Stefania.
  11. Z rodziny Solonów Karolina, Stanisława, Janina, Izabela, Wiesław, Zdzisław, Zbigniew.
  12. Helena, Adam Skowrońscy, Aleksandra, Stanisław Różyccy.
  13. Maria, Mieczysław Kurkarewicz, Albina, Karol Buras, Zofia Przyczynek, Grzegorz Kurkarewicz.
  14. Satuła Andrzej, Bronisława, Julia, Tadeusz, Roman, Stanisława, Kucharski Franciszek, Janina, Szawłowski Stanisław, Maria.
  15. Dziuba Michał, Józefa, Stefan, Kazimierz, Wanda, Bar Józef, Eugenia, Maria Lubieniecka, Anna Piełczakowska, Adam Szawłowski.
  16. Z rodziny Januszczak Kazimiera, Mateusz, Stanisław, Franciszka, Tadeusz, Bronisław, Józef, z rodziny Kozina Franciszek, Stefania, Julia, Szałajko Alfred.
  17. Z rodziny Polityńskich, Wodów, Skórków, Majnardów, Gadomskich, Witkowskich, Pankowskich, Ambickich, Popikow, Czyżów, Starańczaków.
  18. Z rodziny Drozdowskich Piotr, Zdzisław, Henryk, Władysław, Robert, Julia, Marian, Bronisława, Krzysztof, z rodziny Kotów Olga, Józef, Bronisław, Jan, Władysław, Ludwik, Ludwika, Antoni, Halina, Grzegorz, z rodziny Pyrcaków Anna, Ryszard, Olga, Michał, Franciszek Szczuka, Maria Czuban, z rodziny Koczerów Wiktoria, Ola, Mikołaj, z rodziny Koczeniów Stanisława, Paweł, Maria Postużyńska, Norbert Wodziński, Józef Pałys, Irena Stabryła.
  19. Stefania, Stanisław Żołnierczyk, Maria Porębska, Janina, Jan Pęcak, Maria, Tadeusz Konieczko, Kazimierz Konieczko, Teresa i Rudolf Ratajscy.
  20. Anna, Bolesław Marszałek, z rodziny Bajorek.
  21. Jan, Wilhelmina, Paweł, Janina, Bronisław, Stanisława, Stanisława, Marian, Ryszard, Zofia.
  22. Jan, Stefania, Maria, Franciszek, Kazimierz, Adam, Jan, Władysław, Anna, Danuta.
  23. Packanik Janina, Wiktor.
  24. Ryczaj Marian, Grzegorz, Józef, Makiel Amelia, Bronisław, Prajsnar Klementyna, Chrobak Franciszek.
  25. Pelc Agnieszka, Józef, Władysław, Jan, Katarzyna, Michał, Katarzyna Długosz, Jan, Janina Stojowscy, Józefa i Emil Wojdyło, Bogusia Prylińska, Maria i Karol Myszkal.
  26. Z rodziny Kluska Maciej, Katarzyna, Maria, Jan, Maciej, z rodziny Traczewskich Maria, Stanisław oraz Franciszka Kondziela, Zbigniew Piotrowski.
  27. Marianna i Jan Wąsik, Jerzy i Władysław Wąsik, Szymon i Krystyna Bryła, Barbara Stępień, Stanisława Szeląg.
  28. Jadwiga, Władysław Kwolek, Paweł Kwolek, Tekla i Wincenty Pietryka.
  29. Michał Skiba, Urszula, Jerzy Gonet, Józefa, Dariusz Grzebieniak, Bronisław, Katarzyna Grządziel, Julia, Antoni Skiba, Małgorzata Chuchla.
  30. Zbigniew, Władysław Czerwiński, Aniela, Feliks, Kazimiera, Józef, Andrzej, Krystyna Nowak, Karolina, Barbara Bolanowska, Stanisław Kuźniar, Jan, Janina Nakonieczny, Zbigniew Pańczak, z rodziny Szczudlików, Kobylarskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Wypominki 23.11.2018 r. Piątek

  1. Julia, Wanda, Katarzyna, Jan, Józef
  2. Kaluta Otylia, Tadeusz, Stanisław Soszko, Władysław, Kazimierz, Nina Folwarska, Irena Pacek, Prokopiuk Marianna, Szymon
  3. Jan Winiarski, Antoni Zaucha, Zbigniew, Genowefa, Wojciech, Józef Winiarski
  4. Małek Wanda, Roman, Nowak Mirosława, Zlot Małgorzata, Skrzypczak Helena, Kusz Stanisław, Drzewek Wiesław, Skrzypczak Edward
  5. Marian, Waleria, Józef, Aniela, ks. Jan Kolanko, z rodzin Solonów, Wojtabików, Konopkowiczów, Gefrerów, Walterów, Grzegorzyków, Adamiaków
  6. Z rodziny Seredyńskich, Władysław, Michał, Kazimierz, Helena, Maria, Zofia
  7. Kielar Stanisław, Czesław, Henryk, Jan, Gierlach Rozalia, Józef, Aniela, Stefania, z rodziny Kielar
  8. Karłowicz Józef, Czesława, Kamil, z domu Patulak, Gierlach, Karłowicz, Frodyma, Kotlarz, żołnierze Wojska Polskiego
  9. Pańko Tadeusz, Halina ,Jan ,Maria, Twardy Antoni, Halina, Jan, Maria
  10. Edward Ciupak, Szymanek Henryk, Stanisław, Marianna, Ciupak Bronisława, Ignacy, Szymanek Władysław, Józef, Jan Grzeszczyk
  11. Z rodziny Nabywańców, Cecylia, Adolf, Karol, Łucja, Stanisława, Anna, Roma, Kazimierz, Mieczysław, Konstanty, Bronisława, Aleksander, Władysław Piotr, Zofia
  12. Z rodziny Wydrzyńskich, Piotr, Jadwiga, Aniela, Michalina, Andrzej
  13. Szczupaczyńska Maria, Marian, Jerzy, Genowefa, Karol, Józefa, Piotr, Maciejczyk Józef
  14. Krasowska Katarzyna, Aleksander, Katarzyna, Andrzej, Julia, Konstanty, Lewicka Dorota, Ignacy, Romer Maria
  15. Katarzyna ,Józef, Wiktoria, Franciszek, Józef, Eugenia, Bronisława, Stanisław, Władysław, Janina, Julia, Stanisław
  16. Jan, Wiktoria, Antoni, Stanisław, Kazimierz, Helena, Bronisława Gaworeccy, Stanisław, Łucja, Jan, Leokadia, Władysław Pietryka, Elżbieta Wojciechowska, Jerzy Zając, Józefa, Kazimierz, Cecylia, Michał Winniccy, Kazimierz Setlik, Maria Czech, Władysław Wróbel
  17. Z rodziny Żak i Krawiec, Jezior, Mysiak, Andrzej Legutko, Michał Mazur, Czesław Zimocha
  18. Anna i Grzegorz Makar, Józefa, Piotr Eugeniusz Dziurkowski, Wincenta i Michał Demko, Zofia i Jan Góral
  19. Z rodziny Prusieckich, Michał, Katarzyna, Bronisław, Jadwiga Marcinkowska
  20. Nowak Halina, Nowak Zdzisław
  21. Hędrzak Maria, Adolf, Maria, Ludwik, Florczak Helena, Józef, Wihoszko Henryk
  22. Gogola Maria Henryk, Barbara i Stanisław Mańkowscy, Jerzy Drążek, Teresa i Bronisław Dudek, Ryszard Salamak
  23. Lorenc Janina Roman, Kruczek Anna
  24. Nowak Michalina, Adam, Szwan Helena, Mikołaj, Adamiak Franciszek
  25. Jacek, Stefan, Edward, Stanisława, Eugeniusz, Adam, Marta, Bronisław, Piotr, Piotr, zmarli z rodziny i znajomi
  26. Maciej Hrywniak, Władysław Sochacki, z rodziny Kędra, Maria, Mieczysław, Elżbieta, Z rodziny Sochackich, Rozalia, Józef, Helena, Józefa, z rodziny Hrywniak Stanisława, Stanisław, z rodziny Huczko Stanisława, Antoni
  27. Grzyb Jan, Stanisława, Florian, Marian, Rozalia, Osękowska Maria, Józef, Edmund, Edmund, Helena
  28. Janina Mazur, Władysław Mazur, Elżbieta Piecuch, Kazimierz Piecuch, Kazimiera Piecuch, Władysława Maśniak, Bronisław Bąk, Oleniacz Lesław, Mąk Marcin, Marta
  29. Kazimiera, Kazimierz, Elżbieta, Janina, Władysław, Bronisław, Władysława, Marcin, Marta, ks. Antoni Szypuła,
  30. Rajdakowie, Zofia, Stanisław, Roman, Kazimiera, Cecylia, Stanisław, Zofia, Andrzej, Marian, Niemcowie, Roman, Anna z janowskich, Józefa z Mołczanów, Janowscy, Antoni, Rozalia, Zofia, Jan, Tomasz, Janina, Adam, Aleksander, Henryk, Edward, Ryszard, Genowefa, Antosikowie, Maria, Edward, Marchewka Augustyn, Jacek Gromadzki, Niemcowie, Antoni, Katarzyna, Stanisława, Władysław, Józef, Fryderyk, Eugeniusz, Maria, Władysław Józef, Maria, Stanisław, Irena, Czesława, Kazimierz, Maria, Stefania Bończak, Henryk, Irena Walaszkowie, Jan Gacek, Stanisław, Maria Kobiałkowie oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 

 

Wypominki 24.11.2018 r. Sobota

  1. Maria Kobylak, Andrzej Koczera, Zdzisław Koczera, Kabala Stanisław, Jerzy Darzyło, z rodziny Sabat i Szałajko
  2. Satuła Roman, Stanisława, Giefert Katarzyna, Wójcik Elżbieta, Krzysztof, Satuła Andrzej, Bronisława, Tadeusz, Julia
  3. Lidia i Jerzy Garko
  4. Midor Bronisława, Władysław, Dziębor Regina, Białkowska Wanda, Tadeusz, Czader Wiktoria, Stefania, Piotr
  5. Bittner Franciszek, Wiktor, Zofia, Jerzy, Lubieniecka Maria, Andrzejwska Jadwiga, Kucharska Janina, Nowosielski Bronisław, Władysława
  6. Stanisława, Maria, Florka, Władysław, Wincenty Witek, Marek, Marian Nędza, Maria, Anna, Jan, Bronisław Adamiak
  7. Zofia, Mieczysław, Stanisław Zając, Bogusław Korus, Tadeusz Sienkiewicz, Julia, Michał Rogalscy, Halina Penar, Maria Jerzy Winnik, zmarli księża z naszej parafii
  8. Józefa, Józef Szczepaniak, Julia Czerwińska, Helena, Paweł Zygmuntowie, Sabina, Józef Korus, Wiesława, Bolesław Kłys, Józef, Marta Sidor, Józefa, Michał Mistecki, Julia, Michał Sidor, Piotr, Władysław Sidor
  9. Krzysztof Stopa, Wojciech Raczyński, Anna Raczyńska, Helena, Leonard, Karol Stopa, Mikołaj, Ludwika Sabat, Wiesława , Tadeusz Sabat, Aniela, Jan Pawliszak, Anna Stopa
  10. Pawliszczuk Władysław, Kozyra Katarzyna, Marcinik Ryszarda, Maria, Władysław, Mikuliszyn Jerzy, Kaczmarczyk Władysław, Andrzej, kuśnierz Andrzej, Gnuś Edmund, Borek Dyzma
  11. Z rodziny Wajcowicz, Zenon, Stanisława, Maria, Jarosław, Alicja, Jerzy, Z rodziny Czerwińskich, Jan Maria, Mieczysław, Czesława, Maria, marian, Balbina, Walenty, Gołda Michał, Aniela, Poznański Michał, Maria
  12. Adolfina, Adolf, Marcelina, Jakub, Z rodziny Samborowskich, Wiesław, Alfreda Kołacz, Agnieszka, Jakub, Franciszek, Jakub, Maria, z rodziny Kołaczów, Wierdaków, Małgorzata Gagatko – Popek, z rodziny Gagatko, Maria Bill, z rodziny Stanisławskich, Muriałów, Czechów, Habków, Jastrząbków
  13. Teresa, Kazimierz, Tomasz, Katarzyna, Antoni, Bolesław, z rodziny Domowiczów, Rzeszótków, Drwięgów, Klementyna, Karol, Stanisława, Tadeusz, z rodziny Jaroszów, Władysław Słupecki, Franciszka, Rafał Friedel, z rodziny Kubasiewiczów, Bubów, Maria, Felicjan Stromich
  14. Z rodziny Holik, Jan, Janina, Maria, Wojciech, z rodziny Pęcak, Tadeusz, Zbigniew Ludwik, Maria, z rodziny Zubel, Jan, Józefa, Mieczysław, z rodziny Żebrackich, Jan, Honorata, Wawrzyniec, Marcjanna, Stanisław Stanek
  15. Z rodziny Adamskich, Józefa, Katarzyna, Józef, Ryszard, Kazimierz, Mieczysław, z rodziny Fejdaszów, Jan, Aniela, z rodziny Kramatczyków
  16. Z rodziny Czaplów, Jan, Sabina, Mieczysław, Michał, Maria, Józef, z rodziny Dydiów, Michał, Czesława, Marian, Augustyn, Genowefa, Mariola, Wiesław, Zuzanna Banasiewicz
  17. Z rodziny Barnów, Wanda, Krystyna, Helena, Julek, Waldek, Maria, Katarzyna, Stefan, Andrzej, Jan
  18. Stanisław Kielar, Jan i Aniela, Piotr i Katarzyna Kotlarz, Marian i Stefania Ligięza, Jan i Katarzyna, Franciszek i Karolina Sadlik, Katarzyna Rudy
  19. Koledzy, pan Kazimierz, Robert, Jacek
  20. Józef i zmarli z rodziny Dracz, Stanisława i zmarli z rodziny Kuzian, Michał Głogowski, Anna i zmarli z rodziny Węglarz, Anna Popik, Jolanta Gola, Danuta Tchoryk, Jan Mazur
  21. Z rodziny Kędrów, Antoni, Adam, Stanisław, Mieczysław, Józef, <arianna, Władysława, Maria, Helena, Maria, Ryba Helena, Aleksandra, Bacior Władysław, Maria, Józef, Fil Władysław, Ludwika, Władysława, Śnieżek Eugeniusz, Agata, Dziepak Stanisław, Żugaj Stefan, Zimoń Marian, Jan, Ziemlańska Aniela
  22. Helena, Jan, Józef Kogut, Helena, Józef, Jerzy Nycz, Maria, Alojzy, Stanisław, Jan Kot, Ewa, Bolesław Wójcik, Józefa, Leona, Jan Bogaczewicz
  23. Graboń Stanisław, Józef, Maria, Henryk, Filomena, Władysław, Genowefa, Tadeusz, Zofia, Helena Pstrąg, Dudek Wiktor, Wiktoria, Bernadetta, Bielawski Władysław i Danuta, Pelczar Franciszek, Franciszka, Zofia, Zenon Ząbkiewicz, Ścibor Adam, Kochanowska Małgorzata, Wiesław Nanaszko
  24. Nabywaniec Mieczysław, Lewandowski Tomasz, Wojtowicz Daniel, Kulig Piotr, Kowalczyk Zdzisław i Halina, Banasiewicz Józef, Korfanty Alfred i Czesława, Rachwalski Ryszard, Bąk Bronisław, Niedzielski Bogdan, Adamowski Michał, Bochnia Bolesław, Lesław Starościak
  25. Antoni Wołek, ks Kazimierz Pyś, ks. Piotr Roztocki, Ks. Kazimierz Pszon, Ks. Stanisław Gajewski, ks. Stanisław Krzysztoń, Ks. Roman Guzek, ks. Stanisław Florczak, ks. Tadeusz Menio, ks. Ryszard Szymula, ks. Adam Drwięga,
  26. Stefania Mario, Marian, Maria Król, Apolinary, Aniela Cyparska, Stanisław, Maria Mario, Helena Roś, Janina, Aleksandra Józefek
  27. Sarkady Rudolf, Agnieszka, Aleksander, Kazimiera, Piotrowski Józef, Franciszka, Krawczyk Daniel, Stanisław, Piotrowska Helena, Chuchla Aleksander
  28. Rolnik Stanisław, Czesława, Katarzyna, Antoni, Maria, Franciszek, Suska Weronika, Huczko Jan, Katarzyna
  29. Ludwika Stanisław Kluska, Ryszard Kluska
  30. Z rodziny Drwięgów, Czesława, Bronisław, o.Ireneusz, Katarzyna, Dziadkowie, Marian Winiarczyk, Wiesław Cieślik, Janina Progorowicz, Michał, Anna, Piotr Josz, Anna, dziadkowie z rodziny Progorowicz i Josz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 

Wypominki 25.11.2018 r. Niedziela

  1. Eryk Naczyński, Maria Rygiel, Julian, Wojtuszewscy Karol i Maria, Rygiel Agata, Helena, Tchórz Anna i Józef, Wiertelosz Alojzy i Maria, Ścigała Katarzyna, Śliwiak Szczepan
  2. Elżbieta , Andrzej Surzyn
  3. Janina Dziedzic, Szwarczyk Janusz, Ryszard, Byliński Władysław, Gonerc Marian, Stankowska Władysława, Tadeusz, Bylińska Helena, Kielar Józef
  4. Koczera Jan, Mirosława, Tadeusz, Zofia, Stanisław, Władysław, Józef, Urban Piotr, Maria, Teofil, Walerian, Stanisław, Andrzej, Sołtys Rozalia, Wójcicki Wiesława, Marek, Olczyk Kazimierz, Sternik Aniela, Mielnikiewicz Maria
  5. Wanda, Marcin, Krystyna Kluska, Maria, Andrzej, Stanisława, Helena, Agnieszka, Katarzyna, Michał, Janusz, Alina, Anna, Władysław, Paulina
  6. Z Borczyków, Marcjanna, Stanisław, Władysław, Bronisław, Janina, Emil, Kudrna, z Zazuliczów, Helena, Jan, z Drwięgów, Tadeusz, Helena, Jan, Anna, Marian, z Kocabów, Anna, Szymon, ze Szczudlików, Janina, Paweł, Tarnawczyk Władysława
  7. Franciszek, Kajetan, Aniela, z rodziny Domagałów, Żołnierczyk Władysław, Romuald, Michał, Katarzyna, Maria, Stefania, Adam, Bolesław, o. Ireneusz
  8. Andrzej, Agata Pałys, Michał, Maria, Mieczysław Pytlik, Mariusz Oklejewicz, Czesław, Władysława Gorgoń
  9. Henryk Mistak, Henryk Kowalik, z rodziny Polny
  10. Władysław, Wincenta Drwięga, Michalska Marianna, Marianna, Józef, Janina Bekalik
  11. Mikołaj, Roman, Emilia, Waleria, Magdalena, Jan, Grzegorz, Maria, Adolf, Bronisław, Genowefa
  12. Dudziak Mieczysława, Stanisław, Józefa, Józef, Kowalak Janina
  13. Krzysik Mateusz, Henryk, Gabrylewicz Teresa, Kowalak Tadeusz, Paulina, zmarli z rodziny Kowalak, Maria Anton, Artur Leśniak, Janina Szałajko, Stanisław
  14. Janina, Stanisław Szałajko, zmarliz rodziny Szałajko, Aniela, Ludwik Wilusz, zmarli z rodziny Wilusz, Maciej, Michał Oleniacz, zmarli z rodziny Oleniacz, Bronisława, Antoni Dudziak, zmarli z rodziny Dudziak, Witold Wójtowicz
  15. Gadomski Marian, Stanisław, Zbigniew, Adam, Władysława, Osmałek Genowefa, Adamek Zofia, Henryk, Maciek
  16. Szczupak Janina, Józefa, Józef, Katarzyna i Walenty Szczupak, Genowefa Serafin
  17. Józefa, Michał ,Jan, Roman Sobolak, Władysława, Paulina, Maria, Stanisław, Jan, Karol, Jan, Adam, Kazimierz, Józefa, Emilia, Władysław Husak, Wojciech Gratkowski, Grażyna Piłat, Mateusz Kikta, Szczepan Bryczek, Stanisław Czopor, Stanisław Gaździk, Józefa i Julian Nawrocki
  18. Antoni Lichocki, Janina Kusz, Zofia i Henryk Sawicki, Maria i Józef Kramarczyk, Stanisław Oleniacz, Weronika, Franciszek, Bronisław, Stanisław Wawrzeń, Włodzimierz Husak, Stanisław Leszczyk, Katarzyna i Mikołaj Maślak, Emilia Cipora, Maria Bury
  19. Janina, Marek Wójcicki, Władysław Grygiel, Kazimierz Olczyk, Maria Olczyk
  20. Hrywniak Maciej, Stanisława, Stanisław, Antoni, Stanisława, z rodziny Gadomskich, Lachów, Glazerów, Krochmali, Nieciecki Marian, Władysław Sochacki, Marek, Ryszard Klepak, Księża Wołek, Gajewski, Pyś, Adam Drwięga, Menio, Okękowski
  21. Józefa, Piotr, Stanisław Konopka, Helena i Józef Zegarski, Urszula i Jerzy Brykalski, Helena i Czesław Żołnowski, Anna Wojdyna, Stefania Suchecka, Jan Ileczko, Kazimiera, Michał i Ryszard Ekert
  22. Julia, Wiktor, Alfred, Stanisław, Józef, Jan, Katarzyna, Józef, Leszek, Wiesława, Ryszard Szałajko, Barbara Ziarko, Katarzyna i Józef i Antoni Husak, Wasyl i Maria Krywokulski, Józefa i Józef Gazdowicz, Bolesław Skiba, Jan Dąbrowski, Aniela i Władysław Podulka
  23. Józef, Katarzyna, Paulina, Stanisław, Jan, Kazimiera, Ludwik, Wiktoria, Maria, Władysław, Józefa, Joanna Mazur, Jan, Małgorzata , Wiktoria, Władysław, Józef i Józefa Dżugan, Maria, Jakub, Eugeniusz, Sławomir Weremiński, Stanisław, Franciszka i Tadeusz Januszczak
  24. Jan, Alicja Białas, Eleonora, Stefan Mikrut, Maria Stafin, Anna Mikrut, ks. Pszon, Józef Cap, ks. Pyś, ks. Józef Winnicki
  25. Zofia, Antoni Zbylut, Maria, Jan, Bogdan Cap, Emilia, Wiesław Natuszczak, Eugenia, Stanisław Skowronek, Ryszard Szwajnoch, Andrzej Wróblewski, Elżbieta Rzońca, Danuta Piecuch, Irena, Józef Korab, ks. Ludwik Motyka
  26. Jan, Stanisława, Józefa, Adolf Woźny, Maria Dobrowolska, Franciszek Katarzyna, Józef, Stanisław, Aldona Świes, Stanisław Trojanowicz, Franciszek Bańczak, Mieczysław Lubieński, Władysław, Stanisława, Julian, Mieczysław, Stanisław, Aniela, Marian, Edward, Marian Latoś, Aniela Kosar, Jan, Tekla, Władysław, Maria, Józef, Bronisława, Stanisław, Irena Kogut, Franciszek, Antonina, Antonina Rymarowicz, Bronisław, Maria, Janina, Bogusława Radwańska, Szczepan, Stanisława, Andrzej Sitek, Stanisław, Jadwiga Wojtowicz, Bronisława Rudowska, z rodzin Woźnych, Świesów, Latosiów i Kogutów
  27. Franek Ciński, Heńko Alet, Maria Gali, Ruth Varner, Franciszka Sztorc, Maria Fuler, Bolek Matuszek, Edward Ajstak, Robert Basterfild, ks. Pszon, ks. Pyś, Jadwiga Tadeusz Mazur, Helena, Halina Mieczysław Chytła
  28. Helena, Jan, Krystyna, Franciszka, Wojciech Drwięga, Maria, Michał Wojtowicz, Maria i Franciszek Sieczkowski, Julia, Mieczysław Rolewicz, Kasia, Józef, Sławek, Jan, Lidia Jerzy Szolt, Helena, Władysław, Kazimierz, Bronisława Piechulska, Maria Ćwiąkała
  29. Babcia i dziadek Anna i Augustyn Gwizdała, Henryk Mikołajczyk, Józef Mikołajczyk, Eugenia i Czesław Chrobak, Marian i Alfreda Nowak, Władysław Zawada, z rodziny Mikołajczyk i Zając
  30. Eugenia, Czesław Chrobak, Józef Mikołajczyk, Stanisław Fal, z rodzin Chrobak, Mikołajczyk, Gwizdała, Wiaderko, Ruda, Misteccy, Sidor, Zawada, sąsiedzi koledzy z pracy oraz dusze w czyśćcu cierpiące.