tel. 013 463 23 98   mobil:  784 131 788       e-mail: nspj-sanok.pl

 

 

 

II Niedziela Adwentu  /2017-12-10/

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja dla grup modlitewnych i apostolskich naszej parafii, którą poprowadzi Honorowa Straż N.S.P.J., a o 17.00 Msza św.
 2. Dziś dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na ten cel.
 3. Msze św. roratnie codziennie o 6-ej rano. Zapraszamy wszystkie dzieci z lampionami na Msze roratnie rano. Natomiast dzieci, które nie mogą przyjść na roraty rano, zapraszamy z lampionami w środy o godz. 17.00 przez cały adwent,
 4. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 5. Młodzież klas III gimnazjum zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godz. 17.00, a następnie na spotkanie.
 6. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 7. W następną niedzielę kolejny, świąteczny numer gazety parafialnej „ Nasza Rodzina” .
 8. Młodzież oazowa w dzisiejszą niedzielę oraz za 2 tygodnie już tradycyjnie będzie rozprowadzać w symbolicznej postaci sianko na stół wigilijny.
 9. Przypominamy, że są do nabycia tradycyjne już świece wigilijne – dzieło pomocy potrzebującym. Można je nabyć w zakrystii w cenie 5 zł.
 10. Starosta Sanocki zaprasza na VII Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim w Skansenie w następną niedzielę od godz. 12.00. Więcej informacji w gablocie.
 11. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 12. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.
 13. W gablocie znajduje się komunikat komendanta Powiatowego Policji w Sanoku, mł. Insp. Andrzeja Stępnia przestrzegający przed kradzieżami w okresie świątecznym.

 

 

I Niedziela Adwentu   /2017-12-03/

 

 1. Dzisiaj o godz.16.00 spotkanie należących do Róż Różańcowych, o godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe, Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia N.M.P. i zmiana tajemnic różańcowych; o 17.00 Msza św.
 2. Dzisiejsza składka mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Od jutra Msze św. roratnie codziennie o 6-ej rano. Nie będzie Mszy św. o 6.20. Wszystkie dzieci zapraszamy z lampionami na Msze roratnie rano. Na te Msze święte  przygotowany jest wyjątkowy program z rozważaniami o św. Józefie – mężczyźnie silnej wiary; człowieku pracy i modlitwy oraz wzorze ojca . Natomiast dzieci, które nie będą mogły przyjść na roraty rano, zapraszamy z lampionami w środy o godz. 17.00 przez cały adwent.
 4. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja jutro po Mszy św. wieczornej.
 5. Spotkanie dla rodziców młodzieży klas VI-tych i VII-mych we wtorek po Mszy św. w kościele.
 6. W środę wspomnienie św. Mikołaja, dlatego po Mszy św. wieczornej św. Mikołaj tradycyjnie przyjdzie w kościele do grzecznych dzieci oraz z grup parafialnych.
 7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca.
 8. W piątek 8.XII Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św. o 6.00, 10.00 i o 17.00. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Godzina Łaski dla świata od 12.00 – 13.00. W uroczystość nie obowiązuje post.
 9. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 10. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w piątek po Mszy św. wieczornej.
 11. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o 10.00 dzieci które przygotowują się do I Komunii św. otrzymają poświęcone medaliki.
 12. Za tydzień dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na ten cel.
 13. Parafialna spowiedź adwentowa będzie w środę 20 grudnia.
 14. Jeszcze raz serdeczne podziękowanie Wszystkim za ofiary złożone z okazji roznoszenia opłatków wigilijnych. Zostało zebrane 27 648 zł. Ofiary przeznaczone są na częściowe pokrycie kosztu zakupu nowych 2 dzwonów do naszego kościoła.
 15. Są do nabycia tradycyjne już świece wigilijne – dzieło pomocy potrzebującym. Można je nabyć w zakrystii w cenie 5 zł.
 16. Jutro i we wtorek będzie podstawiony kontener na makulaturę przy wjeździe obok garaży. Pieniądze   z makulatury będą przeznaczone na duchową adopcję dzieci na Wyspach Zielonego Przylądka.
 17. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 18. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.

 

 

Uroczystość Chrystusa Króla     / 2017-11-26 /

 1. Dziękujemy o. Piotrowi za dzisiejszą obecność i wygłoszone Słowo Boże. Przy wyjściu z kościoła możliwość zakupu kalendarza z przeznaczeniem ofiar na misje.
 2. Dzisiaj o 16.30 nabożeństwo wypominkowe, a o 17.00 Msza św.
 3. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone medytacje biblijne na kolejne niedziele miesiąca grudnia.
 4. W ostatnią środę obchodziliśmy wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej oraz naszego chóru parafialnego. Z tej okazji serdecznie zapraszamy w dzisiejszą niedzielę na koncert chórów i zespołów parafii sanockich, który odbędzie się po Mszy św. wieczornej tj. o godz. 18.00 w naszym kościele.
 5. W środę rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Modlimy się w intencji życia i rodzin, które przeżywają obecnie swój kryzys.
 6. We czwartek święto św. Andrzeja, apostoła.
 7. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 8. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek i piątek od godz. 16.00.
 9. Do chorych z Najświętszym sakramentem pojedziemy w dniach i o godzinach ustalonych z chorymi.
 10. Spotkanie Straży Honorowej N.S.P.J. w piątek po Mszy św. wieczornej.
 11. W sobotę – drugi dzień miesiąca, o godz. 19.00 zapraszamy a adorację Najświętszego Sakramentu kanonami Taize, a następnie o godz. 20.00 na Mszę św. w intencji próśb i podziękowań kierowanych przez pośrednictwo św. Jana Pawła II. Po Mszy św. ucałowanie relikwii Świętego oraz indywidualne błogosławieństwo.
 12. W najbliższą sobotę w godz. od 10.00 do 12.00 w budynku starej plebanii będzie kiermasz alb komunijnych. Jeśliby ktoś chciał oddać lub sprzedać albo nabyć strój komunijny to będzie taka możliwość.
 13. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą adwentu.
 14. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 15. W imieniu duszpasterzy oraz przedstawicieli Parafii roznoszących opłatki, dziękujemy wszystkim za życzliwość i serdeczne przyjęcie podczas wręczania opłatków wigilijnych. W tym tygodniu zostaną podliczone, złożone z tej okazji ofiary i w następną niedzielę zostanie to podane do wiadomości. Gdyby jeszcze ktoś potrzebował opłatki, można je nabyć w zakrystii.
 16. Gdyby ktoś wymieniając meble miał do ofiarowania dobrą wersalkę osobie potrzebującej z naszej parafii proszony jest o informację w zakrystii lub kancelarii.
 17. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 18. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.

 

 

XXXIII Niedziela Zwykła / 2017-11-19 /

 1. Dziś o godz. 16.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo wypominkowe, o 17.00 Msza św.
 2. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na pomoc dla Domu Księży Emerytów „EMAUS”.
 3. Młodzież klas III-ich gimnazjum zapraszamy jutro na Mszę św. o 17.00 i następnie spotkanie.
 4. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek po Mszy św. i nabożeństwie.
 5. W środę tj. 22 XI przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej oraz Patronki naszego Chóru. W związku z tym w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Chórów i Muzyków sanockich, a o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się Koncert Sanockich Chórów i Zespołów Muzycznych.  W programie utwory muzyki religijnej i liturgicznej. Zapraszamy do licznego udziału.
 6. Jednocześnie w środę zapraszamy na koncert organowy ku czci św. Cecylii w naszym kościele po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie wypominkowym.
 7. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 8. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
 9. W najbliższą niedzielę już tradycyjnie będziemy gościć Ojców Oblatów z Zahutynia, którzy będą rozprowadzać kalendarze z przeznaczeniem ofiar na misje.
 10. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 będą (zostały) poświęcone opłatki wigilijne. Tak jak w poprzednich latach, będą one roznoszone do rodzin naszej parafii przez przedstawicieli Rady Parafialnej oraz grup modlitewnych, którzy otrzymają specjalne pismo z pieczątką parafii.                                                        
 11. Plan roznoszenia opłatków jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Ofiary złożone z tej okazji, zostaną odnotowane przez przedstawicieli Parafii roznoszących opłatki, i będą przeznaczone na częściowe pokrycie kosztu zakupu nowych 2 dzwonów do naszego kościoła. Gorąca prośba o życzliwe przyjęcie roznoszących opłatki.
 12. Jedocześnie serdeczne podziękowanie roznoszącym opłatki wigilijne oraz przypomnienie, że osoby te będą roznosiły opłatki bez jakiegokolwiek wynagrodzenia. Niech Bóg wynagrodzi ten trud i poświęcenie na rzecz Parafii.
 13. Już po raz drugi w naszym mieście odbędzie się Orszak Trzech Króli. W tym roku jest możliwość, aby wygrać wizytę WIELBŁĄDA !!! Wielbłąd zagości w miejscowości, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów. Głosować możemy w pierwszym etapie od 14 do 24 listopada wchodząc na stronę internetową, wybierając nasze miasto i wpisując swój adres Email. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 14. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 15. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.

 

                                         Plan roznoszenia opłatków /23 – 25.XI.2017 r./ 

 • We czwartek od. godz. 14.00 Stróże Wielkie, natomiast   od godz. 16.00 wszystkie bloki oraz domy prywatne przy ul. Stróżowskiej (z wyjątkiem bloków 20a, 20b, 38 i 40); a także Wspólna, Wiosenna, Jesienna i Działkowa
 •  
 • W piątek od godz. 16.00 bloki przy ul. Wolnej (z wyjątkiem bloków 46 i 48) i domy prywatne; bloki i domy prywatne przy ul. Rzemieślniczej i Topolowej oraz przy ul. Stróżowskiej 20a, 20b, 38 i 40; ul. Kołłątaja i Leśna a także ul. Nowa; ul. Lipińskiego od Autosanu w kierunku Zagórza (strona prawa) i ulice Stawowa, Lipowa, Cmentarna; oraz ul. Robotnicza – domy prywatne od początku do numeru 50.
 •  
 • W sobotę od godz. 9.00 ul. Lipińskiego od rampy do Autosanu wraz z blokami 118,120,122,124 oraz od Autosanu do końca (strona lewa) i ulice boczne;  ul. Robotnicza - bloki oraz domy prywatne od 52 do 110; ul. Lwowska, Reja, Reymonta, Dworcowa; Wilcza, Sowia, Rysia; Wierzbowa, Okrzei, Kluski; Wolna 46 i 48, Łany, Porcelanowa, Ceramiczna, Karpacka oraz Jasińskiego, Wichrowa, Kilińskiego, Zagumna, Słoneczna, Stolarska, Szklana, Kasprzaka i Wołka. 

 

 

 

 

XXXII Niedziela Zwykła /2017-11-12/

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie z ks. Robertem na temat szkaplerza św. Michała Archanioła, o 16.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo wypominkowe, a o 17.00 Msza św.
 2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wspieramy modlitewnie i materialnie chrześcijan w Syrii i Iraku. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na ten cel. Również informacja o możliwości wsparcia SMS-ami na plakacie w gablocie.
 3. Również przy wyjściu z kościoła ministranci za dobrowolną ofiarą rozprowadzają kolejny numer naszej gazety parafialnej.
 4. Spotkanie Bractwa Ratowania Dusz przed Potępieniem Wiecznym we wtorek po Mszy św.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie wypominkowym tj. ok. 17.50 odbędzie się spotkanie, w budynku katechetycznym, grup parafialnych oraz chętnych osób, które pomogą w tradycyjnym roznoszeniu opłatków wigilijnych na terenie naszej parafii.
 6. Powstała inicjatywa wybudowania nowej dzwonnicy oraz dokupienia 2 dzwonów. Mamy fundatora na budowę samej dzwonnicy, natomiast dzwony zakupi parafia. Koszt będzie zależał od wielkości dzwonów. Ofiary złożone przy okazji roznoszenia opłatków będą przeznaczone na częściowe pokrycie kosztu dzwonów.
 7. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 8. W tym tygodniu zostały zamontowane nowe kinkiety w kościele. Dziękujemy ks. Bartoszowi Rakoczemu za pokrycie połowy ceny wszystkich kinkietów. Dziękujemy również panom, którzy poświęcili kilka dni na ich zamontowanie.
 9. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku składa podziękowanie Ofiarodawcom za wsparcie finansowe złożone na sanockich cmentarzach. Zostało zebranych 19424,94 zł.
 10. Nauki przedmałżeńskie w kaplicy św. Maksymiliana w Sanoku rozpoczną się 20.XI. br. o godz. 17.45.
 11. Zapisy na Europejskie Spotkanie Młodych Taize w Bazylei w dniach od 28 grudnia do 1 stycznia trwają do końca listopada u ks. Jacka Michno. Koszt 410 zł plus 60 euro.
 12. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 13. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.

 

 

XXXI Niedziela Zwykła     /2017-11-05/

 1. Dzisiaj o godz.16.00 spotkanie należących do Róż Różańcowych, o godz. 16.15 różaniec i nabożeństwo wypominkowe oraz zmiana tajemnic różańcowych, a o 17.00 Msza św.
 2. Dzisiejsza składka mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 3. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja jutro po Mszy św. i nabożeństwie.
 4. Spotkanie Rady Parafialnej w środę po Mszy św.
 5. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej również w środę po Mszy św. wieczornej.
 6. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 7. W sobotę dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Dzień szczególnej modlitwy o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny oraz za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę. Zapraszamy na Miejskie Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości, które rozpoczną się Mszą św. o godz. 11.00 w kościele Przemienienia Pańskiego. Więcej informacji w gablocie.
 8. Wypominki za zmarłych będą odczytywane według list wywieszonych w przedsionku kościoła oraz na parafialnej stronie internetowej i będziemy się modlić w ich intencjach codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz.. 16.15. Jednocześnie w każdy piątek listopada o godz. 6.20 będzie odprawiana Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach w danym tygodniu.
 9. Jutro i we wtorek będzie podstawiony kontener na makulaturę przy wjeździe obok garaży. Pieniądze z makulatury będą przeznaczone na duchową adopcję dzieci na Wyspach Zielonego Przylądka.
 10. W najbliższą niedzielę kolejny numer naszej gazety parafialnej.
 11. Parafia Chrystusa Króla zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się jutro o 18.45. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 12. Franciszkanie zapraszają w najbliższą sobotę na kolejne spotkanie z cyklu „ECHO”. O zagrożeniach jakie niesie bioenergoterapia opowie były energoterapeuta.
 13. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku wspólnie z Sanockim Uniwersytetem III Wieku organizuje debatę społeczną, której tematem wiodącym będzie „Bezpieczeństwo osób starszych’, która odbędzie się środę o godz. 16.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ul. Mickiewicza. Więcej informacji w gablocie.
 14. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 15. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”. Jednocześnie przypominamy, że cena „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” wynosi 5 zł, natomiast „Źródła” – 4 zł; stąd prośba by uiszczać zapłatę zgodnie z sumieniem.v

XXX Niedziela zwykła 2017-10-29

 1. Dzisiaj o godz. 14.00, Mszą św. w naszym kościele, rozpocznie się Orszak ze Świętymi. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców z dziećmi, starszych, na to wydarzenie wiary, poprzez które chcemy uwielbić Boga w Jego świętych oraz uświadomić sobie nasze powołanie do świętości i z różańcem w ręku przejść ulicami naszego miasta prosząc, aby nikt z nas życia nie przegrał. Zachęcamy rodziców, aby pomagali dzieciom i młodzieży przygotować stroje oraz atrybuty wybranego świętego.
 2. Ponieważ różaniec będzie odmawiany w czasie procesji, nie będzie nabożeństwa przed wieczorną Mszą św. o 17.00 Msza św.
 3. Przy wyjściu z kościoła, obok figurek zostały wyłożone medytacje biblijne na kolejne niedziele miesiąca listopada.
 4. We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych.
 5. We wtorek od godz. 16.00 spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
 6. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. przed południem tak jak w niedzielę (o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 11.30). Nie będzie Mszy św. na cmentarzu, tylko o godz. 14.00 Liturgia Słowa i procesja żałobna oraz nabożeństwo za zmarłych. W Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie Mszy św. o godz. o 17.00.
 7. Tradycyjna zbiórka do puszek przy wejściu na cmentarz w Uroczystość Wszystkich przeznaczona będzie na Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku.
 8. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Po Mszy św. wieczornej procesja żałobna w kościele z modlitwą za zmarłych
 9. Również w czwartek drugi dzień miesiąca; zapraszamy o godz. 19.00 na adorację Najświętszego Sakramentu kanonami Taize, a następnie o godz. 20.00 na Mszę św. w intencji próśb i podziękowań kierowanych przez pośrednictwo św. Jana Pawła II.
 10. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek od 16.30 i piątek od godz. 16.00.
 11. Do chorych z Najświętszym Sakramentem pojedziemy w dniach i godzinach ustalonych z chorymi.
 12. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 13. Na ołtarzach bocznych oraz na stoliku z gazetami wystawione są karteczki do wypominek. Tradycyjnie wypominki składamy do skrzynki wystawionej na stoliku.
 14. W Uroczystość Wszystkich Świętych wierni mogą zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do grzechów, nawet lekkich, przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
 15. W listopadzie można w każdym dniu zyskiwać odpust za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałych zaś dniach odpust jest cząstkowy.
 16. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 17. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Gościa Niedzielnego”.

 

 

XXIX Niedziela zwykła  2017-10-22

 1. Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a o 17.00 Msza św.
 2. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji.
 3. Dzisiejsza składka mszalna przeznaczona jest na misje.
 4. Dzisiaj przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
 5. We wtorek wspominamy bł. Jana Balickiego.
 6. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 7. Młodzież gimnazjalną klas II-ich zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w piątek natomiast klas III-ich w sobotę .
 8. W sobotę święto św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów.
 9. Na ołtarzach bocznych oraz na stoliku z gazetami wystawione są karteczki do wypominek. Tradycyjnie wypominki składamy do skrzynki wystawionej na stoliku.
 10. W najbliższą niedzielę o godz. 14.00, Mszą św. w naszym kościele, rozpocznie się Sanocka Procesja Świętości pod hasłem: „Ze świętymi w życie”. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców z dziećmi, starszych, jednym słowem wszystkich na to wydarzenie wiary, poprzez które chcemy uwielbić Boga w Jego świętych; uświadomić sobie nasze powołanie do świętości i z różańcem w ręku przejść ulicami naszego miasta prosząc,    aby nikt z nas życia nie przegrał. Zachęcamy rodziców, aby pomagali dzieciom i młodzieży przygotować stroje oraz atrybuty wybranego świętego. W Procesji Świętości nie może zabraknąć także feretronów, figur lub obrazów świętego naszego patrona lub naszych ulubionych świętych. Szczegóły nabożeństwa znajdują się w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.
 11. Sanocki Dom Kultury zaprasza w najbliższy piątek na godz. 19.00 do kościoła Chrystusa Króla na jedno z najpiękniejszych dzieł muzyki światowej – Johannesa Brahmsa „Niemieckie Requiem”. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w SDK-u lub przed koncertem. Więcej informacji na plakatach.
 12. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 13. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.

 

XXVIII Niedziela zwykła 2017-10-15

 1. Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a o 17.00 Msza św.
 2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej z okazji 100-lecia założenia przez św. Maksymiliana oraz w 20-tą rocznicę istnienia w naszej parafii jutro po Mszy św. i nabożeństwie
 3. W środę (18.X) święto św. Łukasza - modlimy się w intencji służby zdrowia.
 4. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek po Mszy św. i nabożeństwie.
 5. W czwartek wspominamy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, kapłana i męczennika – modlimy się w intencji ludzi pracy oraz za bezrobotnych.
 6. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu  do prywatnej adoracji.
 7. Na ołtarzach bocznych oraz na stoliku z gazetami wystawione są karteczki  do wypominek. Tradycyjnie wypominki składamy do skrzynki wystawionej na stoliku.
 8. Tak jak w ubiegłym roku, w niedzielę za 2 tygodnie tj. 29.X. o godz. 14.00, Mszą św. w naszym kościele, rozpocznie się Sanocka Procesja Świętości .
 9. Parafia Chrystusa Króla zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne, które poprowadzi   Marek Machała, w dniach od 20 do 22 października. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 10. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii. 
 11. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.

 

XXVII Niedziela zwykła 2017-10-08

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich naszej parafii którą poprowadzą Róże Różańcowe, następnie o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Nowenna do św. Matki Teresy z Kalkuty, a o 17.00 Msza św.
 2. W dniu dzisiejszym obchodzimy „Dzień Papieski”. Przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia - Żywy Pomnik św. Jana Pawła II, jak słyszeliśmy w Liście polskich biskupów w ubiegłą niedzielę. Ze swej strony dziękujemy za wsparcie i zrozumienie dla tak szczytnej idei. 
 3. W piątek od godz. 15.00 do Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji.
 4. Spotkanie Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego we wtorek po mszy św. i nabożeństwie.
 5. W piątek 13-ty dzień miesiąca – nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej ulicami naszej parafii po Mszy św. wieczornej.
 6. Również w najbliższy piątek Ośrodek Rekolekcyjny Caritas w Zboiskach zaprasza na kolejny „Wieczór Miłosierdzia”, który rozpocznie się o godz. 17.30 koncertem uwielbienia zespołu kleryckiego „SPES” Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Więcej informacji w gablocie.
 7. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej – w modlitwach pamiętamy o nauczycielach i wychowawcach.
 8. W najbliższą sobotę Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Jarosławskiej Kolegiaty.
 9. W najbliższą niedzielę zostaną uroczyście wniesione do naszego kościoła relikwie św. Matki Teresy z Kalkuty w czasie Mszy św. o godz. 11.30. Będziemy gościć wtedy Siostry Misjonarki Miłości – założone przez Matkę Teresę. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie wiary.
 10. Parafia Chrystusa Króla zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne, które poprowadzi ks. Marek Machała, w dniach od 20 do 22 października. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 11. Na ołtarzach bocznych oraz na stoliku z gazetami wystawione są karteczki do wypominek. Tradycyjnie wypominki składamy do skrzynki wystawionej na stoliku.
 12. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na prace w naszej parafii.
 13. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer „Niedzieli”, „Źródła” i „Gościa Niedzielnego”.